Poradenství, analýzy, posudky

Odborné studie a posudky

Potřebujete vypracovat odbornou studii pro oblast pracovního práva? Řešíte projekt či studii a hledáte specialistu v pracovně právní oblasti, který by vám takovou studii vypracoval? Pak se na nás neváhejte obrátit.

Zpracováváme studie na konkrétní témata (home-office, zaměstnanost, sociální dialog, odbory a kolektivní vyjednávání, sociální dávky, ....), a to nejen v České republice, ale i v rámci EU. V rámci studií provedeme analýzu tématu, dotazníková šetření, rešerše či jiné úkony potřebné k řešení např. evropských dotačních projektů.

Odborně se vám bude věnovat náš specializovaná tým, a to dle zaměřené dané studie. 

Poradenství, právní analýzy, konzultace a doporučení

Řešíte konkrétní problém ve firmě nebo na úřadě? Chcete nastavit vnitropodnikovou pracovně právní dokumentaci? Nebo máte problém s jedním zaměstnancem? Potřebujete nastavit home office v současné covidové krizi? Chcete zlepšit komunikaci s odbory? My vám pomůžeme. Poradíme, vysvětlíme, zařídíme.

Co pro vás můžeme udělat?

  • poradit v konkrétním problému, navrhnout jeho řešení
  • zkontrolovat vnitro organizační pracovně právní dokumentaci či kolektivní smlouvu, doporučit vám nutné a žádoucí změny
  • pomoct při kolektivním vyjednávání, a to ať už jako zaměstnavatel nebo jako odborová organizace
  • zpracovat analýzu pracovně právních vztahů ve vaší společnosti nebo instituci a zajistit tak správný vztah zaměstnavatel - zaměstnanec